emj10 napisał(a):

|
Liczby pokazują, że 500+ to był czysty idiotyzm. Zresztą jak każda socjalistyczna fanaberia.
|
Widze, że mocno Ciebie boli , że program 500+ poprawił los wielu polskich rodzin po 8 latach Waszych rządów gdy podnosiliście podatki,vat na ubranka dla najmłodszych,obniżaliście zasiłek pogrzebowy o 40 % ,podnieśliście wiek emerytalny do 67 lat,zamykaliście szpitale a kolejki na operacje czy wizyte u lekarza specjalisty urosły do kilku lat...