Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 22.10.2016, 08:05
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Głowacki klasa sama w sobie.

Na drugim biegunie kilka lat młodszy Brożek - forma fizyczna Brożka to jakiś dramat. Gość snuje się po boisku jakby miał kilka lat więcej niż Głowacki. Co się z nim dzieje?
Nie zgadzam się co do Brożka. Akurat Paweł robił to co do niego należało. Był łącznikiem między pomocą a atakiem. Kiedy dostawał piłki zawsze próbował to fajnie rozprowadzić, nawet kosztem spowolnienia akcji, ale żeby w końcowym rozrachunku były tego efekty. A Ondrasek w takich sytuacjach biegł na przebój do przodu i w 99% tracił piłkę. O Zacharze nie wspomnę, ten to mi przypomina Sikora...
Odpowiedz cytując