Wyświetl pojedynczy post
wislakrakow124
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 22.10.2016, 07:43
Zaluska Jovic i Zachara maja w kontraktach opcje przedluzenia wiec jesli bedziemy chcieli to zostana. Jedynie trzeba Ryska do pozostania przekonac bo Glowa pewnie juz pojdzie na zasluzona emeryture. Boguski i Uryga tez juz lepiej niech poszukaja szczescia w innym klubie.

Co do meczu. Dobry spokojny mecz. O to chodzi. Po tej serii z porazkami teraz rosnie apetyt na zwyciestwa. Oby we wtorek pokazac amice ze Wisla wraca do gry.
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując