|
Cieszę się że Ondrasek w końcu wykorzystał swój atut w postaci wzrostu i postury. W tym od pewnego czasu upatruję jego jedyną szansę. Stałe fragmenty gry. Jego technikę przemilczę. Po takim meczu nie wypada nic na ten temat pisać. Zastanawia mnie tylko jedno. Gdzie on się taki uchował? Bez napastnika i goli daleko nie zajedziemy. Brawa dla całej w drużyny wraz ze strzelcem dwóch goli. Dziękuję!
|