Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 22.10.2016, 07:25
Vinci napisał(a):Wyświetl post
Załuska bardzo fajnie wczoraj się zaprezentował. Wróciła chyba pewność siebie w bramce i mam nadzieję, że z każdym kolejnym meczem będzie jeszcze lepiej. Z tyłu bardzo spokojnie to wyglądało.

Krakowska podała, że zaległości uregulowane. Teraz trzeba patrzeć kto zostanie z nami na przyszły sezon. Wygląda bowiem na to, że wiosną kończą się kontrakty blisko 3/4 kadry.
Trzeba już w zimie usiąść do rozmów a nie czekać do czerwca przede wszystkim Wdowczyk bo jemu umowa kończy się w grudniu oprócz niego to:


Miśkiewicz
Załuska
Gumiś
Głowa ale on chyba kończy
Bobek
Boguski-out
Zachara


Dobra nie zaśmiecajmy tematu ja tylko podałem co i jak
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując