Vinci napisał(a):

Załuska bardzo fajnie wczoraj się zaprezentował. Wróciła chyba pewność siebie w bramce i mam nadzieję, że z każdym kolejnym meczem będzie jeszcze lepiej. Z tyłu bardzo spokojnie to wyglądało.
Krakowska podała, że zaległości uregulowane. Teraz trzeba patrzeć kto zostanie z nami na przyszły sezon. Wygląda bowiem na to, że wiosną kończą się kontrakty blisko 3/4 kadry.
|
Trzeba już w zimie usiąść do rozmów a nie czekać do czerwca przede wszystkim Wdowczyk bo jemu umowa kończy się w grudniu oprócz niego to:
Miśkiewicz
Załuska
Gumiś
Głowa ale on chyba kończy
Bobek
Boguski-out
Zachara
Dobra nie zaśmiecajmy tematu ja tylko podałem co i jak