Mecz całkiem OK. Ciężko się gra gdy drużyna broni się prawie całym zespołem. Brakuję wciąż kreatywności w ataku pozycyjnym, bo prawie wszystkie akcje idą stroną gdzie jest Mały, i wrzuta w pole karne.
Udało się strzelić dwa gole i za to należą się gratulacje. Nasza obrona w końcu zaczęła wyglądać tak jak powinna
Mam nadzieję, że amice pykniemy i w u nas przyklepiemy awans !