Mam nadzieję,że Cobra na dobre się przełamał,coś zaczyna się zazębiać tylko ten nieszczęsny RB9 #hejtstop nawet Załuska nie popełnia baboli,a wczoraj nawet dobrze bronił.Nawet popo zagrał dobre zawody,a szkoda kartki Mąki bo pewnie zagramy z Brlekiem w Lubinie z braku laku.Cieszy mnie postawa Małego, Mały don't stop kolejny dobry mecz w jego wykonaniu.
chwilo trwaj!:
