Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 22.10.2016, 05:39
Mam nadzieję,że Cobra na dobre się przełamał,coś zaczyna się zazębiać tylko ten nieszczęsny RB9 #hejtstop nawet Załuska nie popełnia baboli,a wczoraj nawet dobrze bronił.Nawet popo zagrał dobre zawody,a szkoda kartki Mąki bo pewnie zagramy z Brlekiem w Lubinie z braku laku.Cieszy mnie postawa Małego, Mały don't stop kolejny dobry mecz w jego wykonaniu.





chwilo trwaj!:

Ostatnio edytowane przez brylant17 : 22.10.2016 o godz. 05:48.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując