|
Inna charakterystyka piłkarza bądź organizmu jak kto woli. Brożek jest szybkościowcem, Głowa wytrzymalosciowcem.
Mnie natomiast w....ia to gadanie, że wyplacili im kasę to zaczęli grać a jak kasy nie bylo w terminie to olewka. Chciałbym przypomnieć, ze to ze nie bylo kasy w klubie to głównie wina piłkarzy. Jakby dali więcej z siebie to i ludzi by więcej na stadion przyszlo, wieksza kasa z transmisji, bardziej atrakcyjny produkt to i więcej sponsorów. Którego z nas trzymalby szef w pracy jakbyśmy na siebie nie zarabiali ?
|