adam_09 napisał(a):

Brawa chłopakom za mecz!
Boguski do zwolnienia.
|
Nareszcie wyglądamy przekonująco. Boguski tyle piłek sprezentował dziś rywalom, że głowa mała.
Nie będę na niego najeżdżał, tym bardziej, że bardzo go szanuję.
Ale może niech zmieni na jakiś czas myślenie? Najlepiej oglądając mecze z trybun? Tak, żeby się trochę zresetował.