Pierwsza połowa w naszym wykonaniu świetna. Druga już raczej nie za bardzo. Karnego zdaje się nie było ale nam raz na rok niesłuszny karny nie zaszkodzi

Boguski to cień piłkarza, zupełnie bezproduktywny i wolny. Już wolałbym Brleka spróbować na tej pozycji niż go oglądać.