Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 21.10.2016, 21:53
Pierwsza połowa w naszym wykonaniu świetna. Druga już raczej nie za bardzo. Karnego zdaje się nie było ale nam raz na rok niesłuszny karny nie zaszkodzi Boguski to cień piłkarza, zupełnie bezproduktywny i wolny. Już wolałbym Brleka spróbować na tej pozycji niż go oglądać.
Odpowiedz cytując