GonzoNS napisał(a):

|
z Knurą bodajże miał wywiad że zdrowie mu coraz bardziej odmawia posłuszeństwa, mówił że bedzie chciał jeszcze rok pograć ale nic na siłę
|
Fajnie byłoby gdyby jeszcze kilka bramek strzelił i umocnił się w tabeli najlepszych strzelców Ekstraklasa.