|
Ok, są alternatywą, ale tylko w koalicji. Jeżeli Pan Korwin i Pan Kukiz znowu się nie dogadają przed wyborami to nic z tego nie będzie.
Kto wie czy jak PISowi nie będzie brakowało kilku procent do rządzenia, to nie dojdzie do porozumienia z PISem? W polityce niczego nie można wykluczyć.
Ostatnio edytowane przez heoij : 21.10.2016 o godz. 15:32.
|