Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35479
Stary 21.10.2016, 15:20
Ok, są alternatywą, ale tylko w koalicji. Jeżeli Pan Korwin i Pan Kukiz znowu się nie dogadają przed wyborami to nic z tego nie będzie.

Kto wie czy jak PISowi nie będzie brakowało kilku procent do rządzenia, to nie dojdzie do porozumienia z PISem? W polityce niczego nie można wykluczyć.
Ostatnio edytowane przez heoij : 21.10.2016 o godz. 15:32.