Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35471
Stary 21.10.2016, 14:35
heoij napisał(a):Wyświetl post
500+ nie jest głupim pomysłem, ale wystarczyło wprowadzić górną granicę dochodów dla tego świadczenia i byłoby bardziej sprawiedliwie niż jest to teraz, albo wymóg pracy jednego rodzica.

I co potem zmiana na Nowoczesną PO?

Lepiej wchodzić w dupę Niemcom i Francuzom? Masz wybór ...
Liczby pokazują, że 500+ to był czysty idiotyzm. Zresztą jak każda socjalistyczna fanaberia.

Mówiłem, pisałem, ale jak zwykle morze hejtu

Trzeba być rządem polskim, a nie antypolskim jak w obecnym, czy wcześniejszym wydaniu. Chyba nie jesteśmy jankesami, nieprawdaż?