Liczby pokazują, że 500+ to był czysty idiotyzm. Zresztą jak każda socjalistyczna fanaberia.
Mówiłem, pisałem, ale jak zwykle morze hejtu
Trzeba być rządem polskim, a nie antypolskim jak w obecnym, czy wcześniejszym wydaniu. Chyba nie jesteśmy jankesami, nieprawdaż?