Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35470
Stary 21.10.2016, 14:33
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Nie ma to jak dobra zmiana, z 500+ i dobrodziejstwem inwentarza. Miejmy nadzieję, że to jeszcze tylko 3 lata, ale nadzieja matką głupich
500+ nie jest głupim pomysłem, ale wystarczyło wprowadzić górną granicę dochodów dla tego świadczenia i byłoby bardziej sprawiedliwie niż jest obecnie, albo wymóg pracy jednego rodzica.

I co potem zmiana na Nowoczesną PO?

emj10 napisał(a):Wyświetl post
PS. O wchodzeniu w biały dzień w dupę jankeskim mocodawcom, z Black Hawkiem i Gulfstreamem na czele nawet już nie wspominam.
Lepiej wchodzić w dupę Niemcom i Francuzom? Masz wybór ...
Ostatnio edytowane przez heoij : 21.10.2016 o godz. 15:02.