emj10 napisał(a):

Nie ma to jak dobra zmiana, z 500+ i dobrodziejstwem inwentarza. Miejmy nadzieję, że to jeszcze tylko 3 lata, ale nadzieja matką głupich
|
500+ nie jest głupim pomysłem, ale wystarczyło wprowadzić górną granicę dochodów dla tego świadczenia i byłoby bardziej sprawiedliwie niż jest obecnie, albo wymóg pracy jednego rodzica.
I co potem zmiana na Nowoczesną PO?
emj10 napisał(a):

|
PS. O wchodzeniu w biały dzień w dupę jankeskim mocodawcom, z Black Hawkiem i Gulfstreamem na czele nawet już nie wspominam.
|
Lepiej wchodzić w dupę Niemcom i Francuzom? Masz wybór ...