ABGwislakABG napisał(a):

Ale za to jest Gwiaździsty, Ayala, Leszekm, Hubercik. Może któryś coś skleci?
|
Zapomniałeś jeszcze o Droździe, Wiślaku i Kerimie
Co ja Ci powiem, nie tak to miało wyglądać, nadal nie ma mocnej alternatywy na prawej stronie i jest jak jest. Zostaje PIS, może Kukiz?
Chociaż ogólnie pierwszy rok rządów oceniam pozytywnie (całokształt), szczególnie prezydenta Dudę.
