Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35468
Stary 21.10.2016, 13:41
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post

Ale za to jest Gwiaździsty, Ayala, Leszekm, Hubercik. Może któryś coś skleci?
Zapomniałeś jeszcze o Droździe, Wiślaku i Kerimie

Co ja Ci powiem, nie tak to miało wyglądać, nadal nie ma mocnej alternatywy na prawej stronie i jest jak jest. Zostaje PIS, może Kukiz?

Chociaż ogólnie pierwszy rok rządów oceniam pozytywnie (całokształt), szczególnie prezydenta Dudę.
Ostatnio edytowane przez heoij : 21.10.2016 o godz. 13:55.