Cytat:
Zarząd Wisły Kraków nie ma już żadnych zaległości wobec piłkarzy, trenerów oraz pozostałych członków sztabu szkoleniowego. Słowem "Biała Gwiazda" spłaciła w czwartek wszystkich aktualnych pracowników klubu - poinformowała strona internetowa wislaportal.pl.
Zobowiązania wobec wyżej wymienionych sięgały kwoty, łącznie z premiami, rzędu kilku milionów złotych.
|
ból dupy co poniektórych dziennikarzy za raz ... dwa ...trzy