St Yabol napisał(a):

|
Akurat w meczu z plockiem nikt na czerwona kartkę nie zasłużył dopóki był na boiksku.
|
Mojta z żółtą faluje w polu karnym, Jović fauluje mijającego go skrzydlowego + kilka mniejszych fauli.
Gdyby sędziemu zależało, żeby nas przekręcić, to z czystym sumieniem mógł dać drugą żółtą któremukolwiek z nich.