Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 20.10.2016, 19:15
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
Akurat w meczu z plockiem nikt na czerwona kartkę nie zasłużył dopóki był na boiksku.
Mojta z żółtą faluje w polu karnym, Jović fauluje mijającego go skrzydlowego + kilka mniejszych fauli.
Gdyby sędziemu zależało, żeby nas przekręcić, to z czystym sumieniem mógł dać drugą żółtą któremukolwiek z nich.
Odpowiedz cytując