Gorąco wierzę w nasze zwycięstwo jutro i opuszczenie ostatniego miejsca!
Wiem, że to poniżej jest obok tematu meczu, ale chciałem żeby jak najwięcej osób przeczytało i zagłosowało...
http://zikit.krakow.pl/ogolne/204493...cracovia_.html
Moim zdaniem ten przystanek powinien się nazywać Muzeum Narodowe i tak zagłosuję i zachęcam Wszystkich...
