Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 20.10.2016, 18:24
Gorąco wierzę w nasze zwycięstwo jutro i opuszczenie ostatniego miejsca!

Wiem, że to poniżej jest obok tematu meczu, ale chciałem żeby jak najwięcej osób przeczytało i zagłosowało...
http://zikit.krakow.pl/ogolne/204493...cracovia_.html
Moim zdaniem ten przystanek powinien się nazywać Muzeum Narodowe i tak zagłosuję i zachęcam Wszystkich...
Ostatnio edytowane przez arti : 20.10.2016 o godz. 18:33.
Odpowiedz cytując