wiesniak842 napisał(a):

|
Posędziuje nam Paweł Raczkowski z WARSZAWY!!! W dwóch dotychasowych naszych meczach, które sędziował (z Jagą i Petrą, oba wyjazdy), wlepił nam 7 żółtek.
|
trzeba było nie faulować!
a tak na serio to rzeczywiście Ci sędziowie z warszawki to nam nie sprzyjają