Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 20.10.2016, 06:55
Patrzac na wyniki w tej smiesznej lidze to smierdzi remisem na odleglosc. Z drugiej strony, zespol z trzeciego miejsca, niepokonany od ilus tam kolejek. Z kim ma przegrac jak nie z druzyna z ostatniego miejsca Oby 3 pkt nasze z wiesniakami.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 20.10.2016 o godz. 06:55.
Odpowiedz cytując