wolfu napisał(a):

|
Łęczna podpisała Dżalamidze. Gorszy od Rafała(ów) na skrzydle by chyba nie był...
|
Wiatru trochę robi, tyle, że to gość, który nie ma liczb. Tylko jeden w sezon w ekstraklasie rozegrał jako podstawowy pomocnik - w Jadze dwa sezony temu bodajże. Generalnie wrażenia artystyczne bardzo fajne, z przełożeniem na wynik już gorzej. Coś ala Sarki, ale wolniejszy, z lepszym dryblingiem i nie mający aż takich problemów zdrowotnych. Mógłby się nadać z racji tego, że skrzydłowych nie mamy za dużo - ale jeśli liczysz na jakiś wyraźne jakościowy przeskok względem Rafała to chyba nie ten adres mimo wszystko.