Temat
:
[XII KOLEJKA] Lech Poznań - WISŁA Kraków, 16 października, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
parumbuła
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Za tobą! BU!!
Offline
#
105
19.10.2016, 19:27
Blaszczu16
napisał(a):
Jest pewne rozwiązanie problemu zastąpienia RB9. Na prawej Mały a na lewej Pietrzak.
Taak.. Pietrzak lekiem na całe zło
Dzięk iza poprawe humoru.
Wisła...Kraków...Biała...Gwiazda
parumbuła
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do parumbuła
Znajdź inne posty napisane przez parumbuła