Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9139
Stary 19.10.2016, 17:13
Mam wrażenie, że po awansie do LM, piłkarzyki z Warszawy poczuli się spełnieni sportowo i mają obecnie wyje*bane na grę w piłkę w jakichkolwiek rozgrywkach, czy to liga, liga mistrzów, a nawet puchar z pierwszoligowcem.
Odpowiedz cytując