krzywdę Boguskiemu robi trener

n-ty z kolei? a może po prostu na pozycję prawego skrzydłowego nie ma nikogo lepszego? założenie, że trener trzyma super grajka jak Bartosz na ławie zamiast Boguskiego jest cokolwiek ryzykowne nie sądzicie

a może Bartosz na skrzydle zagrałby duuużo gorzej od RB9 i to widać na treningach

Co do Drzazgi - fakt, widać po nim nie wiem jak to nazwać powiedzmy" to cos" ale znów za kogo ? myślę, że za Zacharę, po pierwsze Drzazga daje argumenty jak wchodzi - co prawda tylko Sosnowiec czy Bochnia - ale daje, poza tym kombinowanie z nim jako skrzydłowym może skończyć się jak ze Stępińskim o czym już ktoś pisał .
Pamiętajcie fajne ujął to kiedyś Stanowski na weszlo, że zawsze najlepszy jest ten co siedzi na ławce, bo jeszcze nikt go nie widzi, ale teraz wyobraźcie sobie wchodzi Bartosz za RB9 i marnuje dobrą okazję robi stratę i co teraz

100% zaraz ktoś napiszę, że lepiej RB9 jest bardziej doświadczony nie robił takich strat itp itd, ktos inny ale Bartosz się nauczy i tak można bez końca . Generalnie rolą trenera jest umiejętnie korzystac z zawodników, dobierać taktykę a jesli przyjmiemy założenie, ze Wdowczyk nei wystawia Bartosza i Drzazgi na złość to chyba trzeba zwolnić Wdowczyka