|
Uważacie, że to spisek cracovii, legii albo pzpn, że kolejni trenerzy widzą w wyjściowej jedenastce miejsce dla Boguskiego kosztem mitycznych młodych zdolnych? Gość gra od początku sezonu piach i należy mu się za to krytyka, ale jechanie po nim na tym forum (epitety typu cipka, ludzka s.......ina itd.) jak po jakimś Cetnarskim to się po prostu nie godzi.
|