Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 19.10.2016, 11:10
Uważacie, że to spisek cracovii, legii albo pzpn, że kolejni trenerzy widzą w wyjściowej jedenastce miejsce dla Boguskiego kosztem mitycznych młodych zdolnych? Gość gra od początku sezonu piach i należy mu się za to krytyka, ale jechanie po nim na tym forum (epitety typu cipka, ludzka s.......ina itd.) jak po jakimś Cetnarskim to się po prostu nie godzi.
Odpowiedz cytując