Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4642
Stary 19.10.2016, 09:55
Ale to jest logiczne dlaczego czekaja do grudnia z logo Lyoness - W grudniu zostala podpisana umowa z Impelem ktory jest na rekawach, zapewne nie zostanie przedluzona i tam wskoczy Lyoness
Odpowiedz cytując