Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11569
Stary 18.10.2016, 12:53
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Wisla mu oplacila kilkunastu lekarzy i żaden z nich nie chciał go dopuścic do gry. Po jakims czasie Jovanovic na "własną rękę" zrobil badania w jakiejs klinice w Europie i nagle wyzdrowiał.

Ogolem cala sprawa pogmatfana.
Paradoksalnie jest to całkowicie możliwe i mogło być zgodne ze stanem faktycznym.

U Jovanovicia zdiagnozowali sarkoidozę. Nikt nie wie jaka jest przyczyna tej choroby. Problem polega na tym, że w "normalnym" stadium faktycznie, nikt nie powinien dać mu pozwolenia na grę, bo to byłoby coś w stylu dopuszczenia do gry kogoś, kto ma gruźlicę. Jasne było, że się nie nadaje.

Tyle tylko, że sarkoidoza w 85% przypadków po ok. 2 latach sama się cofa (też nikt nie wie dlaczego) i taki delikwent wraca do normalnej sprawności.

Więc równie dobrze jedni i drudzy lekarze mogli mieć rację. Tyle że badali zdolność do gry w różnych momentach...
Odpowiedz cytując