|
Mam pytanie : planuje zacząć coś boksować (wcześniej nie miałem z tym doczynienia). Poleci ktoś dobre miejsce dla laika ale takie gdzie rzeczywiście coś się nauczę? Mieszkam w Hucie najlepiej żeby nie było z drugiej strony Krk
Ostatnio edytowane przez Natkan : 17.10.2016 o godz. 20:34.
Second Place is for Losers
Jazda Jazda Jazda Biała Gwiazda
|