|
Bo Kuchenki mocno zaczeły ,mogli strzelic na 1;0 juz chyba w 4 minucie ,ale Załuska dobrze obronił.Ooglnie 15 minut cisneli nas ,ale potem juz to raczej my gralismy piłka.Jak to ma tak wygladać to jest optymizm,teraz wygrac z Brukami i wyjsc w koncu z 16 miejsca.
|