Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 17.10.2016, 17:00
Bo Kuchenki mocno zaczeły ,mogli strzelic na 1;0 juz chyba w 4 minucie ,ale Załuska dobrze obronił.Ooglnie 15 minut cisneli nas ,ale potem juz to raczej my gralismy piłka.Jak to ma tak wygladać to jest optymizm,teraz wygrac z Brukami i wyjsc w koncu z 16 miejsca.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując