Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 17.10.2016, 10:41
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Ja chciałem tylko wyrazić swoje zażenowanie grą Boguskiego. Był wczoraj całkiem aktywny, miał sporo kontaktów z piłką, szkoda tylko że jakieś 99% z nich to były straty: niecelne podania, strzały na wiwat i bezsensowne decyzje. Nawet jak przyjmował piłkę lecącą prosto do niego po ziemi to ta klasycznie odskakiwała mu na siedem metrów i musiał za nią gonić hamując całą akcję. Czegoś tak żałosnego na niby 'profesjonalnym' poziomie ze świecą szukać.
Popieram, Rafał Boguski to obecnie nasze najsłabsze ogniwo. Nigdy nie zrozumiem, bo nie znajduję racjonalnych powodów, dlaczego kolejni trenerzy wystawiają go w składzie. Naprawdę ciężko byłoby zagrać gorzej i szkoda, że Bartosz nie otrzymuje szansy. Chłopak mógłby się ograć a nie sądzę, żebyśmy na tym ucierpieli. Chwała Dariuszowi W. za to, że pozbył się Urygi z "11", ale ile jeszcze potrwa serial o nazwie "Rafał Boguski udaje skrzydłowego"?
Najbardziej żałosne jest to, że gość dobija do kolejnych dziesiątek, nawet setek występów i obawiam się, że jakieś świry będą kiedyś z niego robić legendę na miarę "Sobola" czy "Głowy". Z czym do ludzi
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując