|
Wcale nie trzeba było ze świecą szukać.
Ondrasek wczoraj też przyjmował piłkę a la Boguski - odskakiwała mu na kilka metrów, co niweczyło każdą potencjalnie dobrą akcję.
Dlaczego nie gra Bartosz (na przykład na prawym skrzydle)?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|