Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 17.10.2016, 09:20
A ja jestem zdania, że Popović zagrał naprawdę dobrze, razem z Mąką opanowali środek pola i właśnie dzięki temu kontrolowaliśmy mecz. Brakowało kogoś z przodu, kto znajdzie lukę między obrońcami i znajdzie się w dobrej sytuacji do strzału lub po prostu dokładnie uderzy (Boguski...).
Odpowiedz cytując