St Yabol napisał(a):

Ondrasek jest jakoś kurewsko wolny, nie dziwie się, że bramek nie strzela.
.
|
Dokładnie .Wcześniej pisałem,że może jest i walczak,ale napastnik żaden ,a dziś miał z dwa starty do piłki ,gdzie wyglądał jak chłop z ulicy.....Obrońca dobiegł z 2x szybciej na luzie niż On z zaangażowaniem.