Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 17.10.2016, 08:46
St Yabol napisał(a):Wyświetl post

Ondrasek jest jakoś kurewsko wolny, nie dziwie się, że bramek nie strzela.

.
Dokładnie .Wcześniej pisałem,że może jest i walczak,ale napastnik żaden ,a dziś miał z dwa starty do piłki ,gdzie wyglądał jak chłop z ulicy.....Obrońca dobiegł z 2x szybciej na luzie niż On z zaangażowaniem.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując