Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 17.10.2016, 07:30
Dziwny mecz. Amica po pierwszym kwadransie przestała istnieć. My za to graliśmy dobrze do 20.metra przed bramką, ale z wykończeniem a'la Boguski + Ondraszek czyli anemiczne strzały lub Panu Bogu w okno, niestety nie mogło skończyć się to lepiej. Generalnie szkoda, bo można było z tego meczu wycisnąć więcej, na plus Małecki, Mączyński i za to dostawienie nogi i znalezienie się w odpowiednim miejscu Brożek. Na minus najbardziej chyba Popović, który po prostu grał fatalnie - spowalniał akcje, nie wracał na szybkości i notował straty (jak choćby na samym początku gdy zamotał się z Robakiem). Do tego w końcówce generalnie mógł, a może i powinien wylecieć za przewinienie na Jevticiu.
Odpowiedz cytując