|
Cieszy, że w końcu karma wraca i po niedawnych meczach, w których traciliśmy punkty w końcówkach teraz to my odrabiamy straty które dają punkty. II połowa dla nas, brawa dla chłopaków za walkę do końca.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
|