Temat
:
[XII KOLEJKA] Lech Poznań - WISŁA Kraków, 16 października, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
mcrap
Member
Od: 05.2011
Offline
#
44
17.10.2016, 06:13
Mecz mógł się podobać. Wisła była lepsza ale po błędzie trzeba było gonić wynik. Także z tego remisu można być zadowolonym. Jak zwykle świetny mecz Patryka Małeckiego. Fajnie, że Brożek strzelił i oby się odblokował.
Jazda, jazda, jazda ....
mcrap
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mcrap
Znajdź inne posty napisane przez mcrap