Wyświetl pojedynczy post
mcrap
Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 17.10.2016, 06:13
Mecz mógł się podobać. Wisła była lepsza ale po błędzie trzeba było gonić wynik. Także z tego remisu można być zadowolonym. Jak zwykle świetny mecz Patryka Małeckiego. Fajnie, że Brożek strzelił i oby się odblokował.
Jazda, jazda, jazda ....
Odpowiedz cytując