Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 17.10.2016, 05:53
Niestety, nie dane mi bylo widziec tego meczu aczkolwiek z mojego punktu widzenia do pelni szczescia brakuje mi juz tylko absencji Boguskiego ( Drzazga moze?Jovic a Bartosz w obronie?).
Odpowiedz cytując