|
Kolejmy mecz bez porażki. To bardzo cieszy. Martwi sposób, w jaki straciliśmy bramkę. Mimo, że jesteśmy nadal na ostatnim miejscu od strefy mistrzowskiej dzielą nas już tylko 4 punkty. Oby udało się wygrać z Termaliką teraz...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|