Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 17.10.2016, 04:39
Kolejmy mecz bez porażki. To bardzo cieszy. Martwi sposób, w jaki straciliśmy bramkę. Mimo, że jesteśmy nadal na ostatnim miejscu od strefy mistrzowskiej dzielą nas już tylko 4 punkty. Oby udało się wygrać z Termaliką teraz...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując