|
Tak jak napisałem przed meczem - jeden punkt na terenie Amici jest zawsze bardzo cenny. Punkty trzeba łapać wszędzie, ale niektóre tereny są dla nas trudniejsze. Wystarczy wygrać ze Słonikami w piątek i jesteśmy poza strefą spadkową.
Dobry mecz naszych, Brożek wreszcie strzelił spokojnie, pewnie z pierwszej piłki. Wyleczenie kontuzji na pewno dla niego wiele znaczy, może jeszcze wiele pokazać w Wiśle.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|