Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 17.10.2016, 03:12
Tak jak napisałem przed meczem - jeden punkt na terenie Amici jest zawsze bardzo cenny. Punkty trzeba łapać wszędzie, ale niektóre tereny są dla nas trudniejsze. Wystarczy wygrać ze Słonikami w piątek i jesteśmy poza strefą spadkową.

Dobry mecz naszych, Brożek wreszcie strzelił spokojnie, pewnie z pierwszej piłki. Wyleczenie kontuzji na pewno dla niego wiele znaczy, może jeszcze wiele pokazać w Wiśle.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując