MatMario napisał(a):

Focha srednie. Jeśli bliskoo błoń to Tratoria Cichy Kącik lepsza.
Moje typy Nolio lub Primo Gastronomia. Do Nolio wymagana rezerwacja
|
Popieram, bardzo trafne typy – Trattoria Cichy Kącik niepozorna z racji wyglądu i lokalizacji, ale kuchnia bardzo smaczna.
Nolio bardzo dobre, świetne składniki; Primo podobnie, choć ta druga to nie do końca włoska knajpa, za to pizza na zakwasie - pycha.