Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#434
Stary 16.10.2016, 22:06
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Focha srednie. Jeśli bliskoo błoń to Tratoria Cichy Kącik lepsza.

Moje typy Nolio lub Primo Gastronomia. Do Nolio wymagana rezerwacja
Popieram, bardzo trafne typy – Trattoria Cichy Kącik niepozorna z racji wyglądu i lokalizacji, ale kuchnia bardzo smaczna.

Nolio bardzo dobre, świetne składniki; Primo podobnie, choć ta druga to nie do końca włoska knajpa, za to pizza na zakwasie - pycha.
Odpowiedz cytując