|
Najlepszy mecz Mączyńskiego od mistrzostw Europy. Mały na swoim normalnym poziomie. Specjalne wyróżnienie dla Bogusia za szlifowanie techniki niecelnego strzału. Brawa dla całej drużyny za walkę do końca.
Amica sobie z nami nie pograła, co jest zasługą po pierwsze poprawnej gry linii obronnej, po drugie dobrze grającego środka pomocy, po trzecie walczącego jak zwykle Ondraszka. Mieli kilka sytuacji na początku, a bramkę strzelili z dupy w czasie naszej rosnącej przewagi. Karny na Małym ewidentny i niech pan Sławek nie pie.doli o sytuacji trudnej w ocenie dla sędziego.
Wydaje mi się też, że Popović faulował w naszym polu karnym któregoś z graczy Amiki (83 minuta bodaj) - ale wydaje mi się również, że zrobił to, desperacko próbując powstrzymać gracza zostawionego wcześniej na spalonym, którego to spalonego liniowy nie zauważył. Czy może jednak to była nieudana pułapka ofsajdowa i nie było spalonego? Ktoś to widział dokładnie? Bo spece z canalu plus nawet się o tym nie zająknęli.
Do zobaczenia na Termalice.
|