|
Wszyscy sie obawiali o Załuske a błedy popełniali oczywiscie inni. W drugiej połowie bylismy zdecydowanie lepsi i powinnismy ten mecz wygrac ale jak wczesniej brałem remis w ciemno tak teraz tez biore bo zawsze moglismy tej bramki na 1-1 nie strzelic. Kolejny bardzo dobry mecz Małeckiego, tak samo dobrze zagrał Maczynski, Brozek wejscie smoka, Boguski jak zwykle to samo a Ondrasek niech potrenuje strzały. 4 mecz bez porazki, oby tak dalej.
|