Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 16.10.2016, 19:24
Wszyscy sie obawiali o Załuske a błedy popełniali oczywiscie inni. W drugiej połowie bylismy zdecydowanie lepsi i powinnismy ten mecz wygrac ale jak wczesniej brałem remis w ciemno tak teraz tez biore bo zawsze moglismy tej bramki na 1-1 nie strzelic. Kolejny bardzo dobry mecz Małeckiego, tak samo dobrze zagrał Maczynski, Brozek wejscie smoka, Boguski jak zwykle to samo a Ondrasek niech potrenuje strzały. 4 mecz bez porazki, oby tak dalej.
Odpowiedz cytując