|
Patrząc na samą optykę to zasłużyliśmy na zwycięstwo lub w najgorszym wypadku remis ze wskazaniem na nas.
Patrząc na to jak zmieniał się wynik to w ostatniej chwili uratowaliśmy 1 pkt.
Także zważywszy na oba czynniki - jestem zadowolony z remisu. Z gry z resztą też. Tak się składa, że zarówno z Legią, jak i z Lechem optycznie przeważaliśmy przez cały mecz. To dobry prognostyk, punkty powinny powoli spływać a my piąć się w tabeli jeśli utrzymamy dalej taki styl.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 16.10.2016 o godz. 19:10.
|