Wyświetl pojedynczy post
wislakrakow124
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 16.10.2016, 19:07
Zaluska przy bramce mial malo do gadania moim zdaniem. Dobry mecz w naszym wykonaniu. Szkoda ze Boguski w bramke nie umie trafic. amica byla do ogrania ale trzeba sie cieszyc z punktu. W piatek tylko zwyciestwo
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując