Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 16.10.2016, 19:01
Szkoda tego błędu Sadloka (chociaż zrehabilitował się asystą), szkoda anemicznych strzałów Rafała. Patryk taką postawą myślę że powoli zasługuje na powołanie do reprezentacji, słabszy od Wszołka by nie był
Odpowiedz cytując