Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 16.10.2016, 05:38
Punkt będzie dobrym wynikiem, trzy - świetnym.
Oba warianty jak najbardziej wykonalne.

Amica faworytem, ale nie jakimś zdecydowanym. Raz że to jest ekstraklasa i forma dnia + nastawienie to 90% sukcesu bo umiejętności są mierne i brak powtarzalności, dwa - ani my nie jesteśmy tak słabi, ani Amica tak mocna jakby wynikało z tabeli.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.10.2016 o godz. 05:41.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując