Wyświetl pojedynczy post
kpn
Senior Member
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 16.10.2016, 03:52
Po raz kolejny wszystko bedzie zalezec od obrony. Z przodu wpadnie jestem o to spokojny, tylko ciekawe co tam znowu z tyłu odjebio. Chvj, niech bedzie strzelanka i 3:2 dla nas.
Odpowiedz cytując