Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 16.10.2016, 00:52
3 punkty w poznaniu teraz ? to jak remis 7 w Madrycie ... sory - alenajgorsza drzuyna ligi nie zremisuje w poznaniu - a teraz proszeo hejty
Odpowiedz cytując