Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 15.10.2016, 21:03
Wszyscy powinni być zadowoleni z punktu, ale fajnie by było znów wygrać bo jest szansa opuścić ostatnie miejsce w tabeli. Ciężko będzie jak zwykle.

Chyba wolałbym, żeby Wisła wygrała w meczu pucharowym.
Odpowiedz cytując